Техническият директор на Левски Христо Йовов не остана доволен от измъчената победа над Локомотив с 3:2. 
"Изключително трудна победа и само мога да упрекна нашия отбор. Като получихме дузпа и останахме с човек повече, трябваше изцяло да държим инициативата и да отбележим още 1-2 гола. Не знам защо се получи това отпускане. Може би футболистите си мислех, че Локомотив ще се предаде", коментира Йовов след двубоя.

"Това не е, което трябва да бъде, това не е Левски. Не можеш да бъдеш с човек повече, да водиш в резултата и да се получава така. Не съм доволен днес от представянето, не играхме това, което играхме преди три дни", допълни Бижутера.

"Няма да коментирам нито Александър Станков, нито съдиите", каза още техническият директор на "сините".