Спортно-техническото ръко­водство на Ботев (Пд) ще на­каже двама от асо­вете в състава Борис Галчев и Тодор Неделев. Треньорът на "жълто-черните" Станимир Стоилов и спортният директор Александър Александров ще глобят любим­ците на бултрасите заради червения картон на Галчев в мача с Черноморец, както и за невъздър­жаното поведение на Неделев при смяна­та му.

Последното ще коства 1000 лева на младия, талант. Вчера Александров проведе разговор с Неделев, като му съ­общи за санкцията и за наказанието. Главозамайването на новия национал е накарало Кривия да проведе сериозен диспут с всички иг­рачи. Галчев ще бъде глобен с по-малка сума заради двата жълти картона на "Лазур".

Иначе Станимир Стоилов даде почив­ка на футболистите си, като първото за­нимание за седмицата ще е днес от 17,00 часа.

От лекарския щаб съобщиха, че ня­ма контузени играчи след успеха срещу Черноморец.


Източник: в. „Ме­ридиан Мач"