Обяснимо старши-треньорът на Берое Петър Хубчев не бе особено словоохотлив след първата загуба за новото първенство, нанесена на неговия отбор от Локомотив Пловдив. Ето какво сподели наставникът на старозагорци:
"Причините за загубата сега не искам да ги коментирам. Доволен съм от момчетата, имахме някои проблеми през седмицата, подготовката не мина на ниво, но нямам никакви упреци към моите футболисти".
Петър Хубчев: Нямам никакви упреци към моите футболисти
© Plovdiv24.bg