Премиерът Бойко Борисов представи официално новият собственик на Локо Пд Веселин Марешки в присъствието на кмета на Пловдив Иван Тотев, спортно-техническото ръководство на клуба и над 1 500 фенове на "Лаута", предаде репортер на Plovdiv24.bg.
"Благодаря на Марешки, казах му още от начало, че искам да дойдем с преведени пари. Имаме задължително условие за вашия клуб - да стане пример за борбата с черното тото. Тогава ще продължим да помагаме. Черното тото убива футбола," категоричен бе Борисов.
"За да има силен Локомотив, трябва да има силен Ботев, независимо дали ви харесва," добави премиерът.
Бойко Борисов
Веселин Марешки
Иван Тотев