Собственикът на Локомотив Пловдив Константин Динев излезе доволен след победата на неговия тим над Славия с 2:1.
"Винаги съм доволен, когато бием, заяви Динев. Ядосан съм от изгонването на Велев, но не знам какво е казал на съдията, за да мога да коментирам дали е правилно ли е. Радвам се, че играчите се раздадоха, но в същия момент направиха много пропуски. Изгледахме с Венци Стефанов мача, той се ядосваше и тропаше с крака, но нямаше какво да направи."
На въпрос, не е ли притеснително, че още не се знае мястото на финала за Купата на България между отборите на Локомотив Пд и Лудогорец, Коко Динев отговори: "За нас това е най-важният мач и сме концентрирали мислите си върху него. Това, че не се знае още градът, не е толкова важно. Ние сме готови да изиграем този мач, ако трябва и на някой площад.
Източник: Gong.bg












_1912_
на 25.04.2012 г.
миналата година ги пращаше да играят за черешовата купа, а тази година и на площада ще ги накара да се ритат .................... е няма такъв селянин
rt
на 24.04.2012 г.
хаха
don_basilio
на 24.04.2012 г.
И на площада ще играем! Вие само спечелете купата и ще видите пак центъра пълен с празнуващи пловдивчани - от Джумаята до Централния площад
Max66
на 24.04.2012 г.
БРАВО КОКО ТИ СИ 4ЕРНО БЯЛ ВЕЛИКАН ДА СИ ЖИВ И ЗДРАВ И ДА НИ ЗБАДНЕ6 МЕ4ТИТЕ
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!