Фенклубът на Локомотив Пловдив се обърна към президентите на БФС и ПФЛ с призива предстоящия на 16-ти май финал за купата на страната да бъде домакинстват от градския стадион в Стара Загора.
Запалянковците обещават пълен стадион и истински футболен празник за феновете на футбола в града.

Ето и пълния текст на обръщението:

До
Г-н Борислав Михайлов
президент на БФС

Г-н Стефан Капралов
президент на ПФЛ

Уважаеми господа,

Ние, привържениците на Локомотив Пловдив Ви призоваваме да насрочите финала на турнира за купата на България на стадиона в Стара Загора. Върнете футбола на истинските фенове и напълнете поне веднъж стадиона! Превърнете този финал в празник за любимата игра. Един от най-футболните градове в България го заслужава! Обещаваме невероятна атмосфера и фиеста по трибуните и улиците по града на липите.

САМО ЛОКО!