Христо Янев: Локомотив ни вкара гол от половин положение
Автор: Екип Plovdiv24.bg 09:36 / 12.04.2012Коментари (13)2738
© Bulphoto
"Отборът на Локомотив вкара ситуацията, която му се отдаде, и така свърши мачът. През първото полувреме можехме да водим поне с два гола. Лошото е, че не успяхме, и Локо Пд с половин положение вкара гол. Нямахме шанс, колелото се върти. Играхме добре, владеехме топката, създавахме положения, и това, че загубихме, не трябва да ни демотивира", заяви халфът на Литекс Христо Янев след загубата от Локомотив Пловдив (0:1).

"Негативните резултати са неприятни, никой от нас не се радва, че е отпаднал. Но трябва да го забравим, и да се концентрираме върху първенството което е интересно, има доста отбори, които се борят за евротурнирите, и дай боже някой ден отново да гледаме наш отбор в евротурнирите", допълни още Джуджето.