Дисциплинарната комисия на БФС намали наказанията на Николай Петров от Етър и Мирослав Миндев от Сливен.
както е известно двамата бяха наказани за по 5 мача, защото се сбиха по време на двубоя между двата тима от 17-ия кръг на Източната "Б" група.
Апелът на клубовете беше уважен и наказанията бяха занижени до по 3 срещи.
Апелативната комисия обаче не пожали резервният вратар на Етър Венцислав Димитров, който си остава със санкция от 4 мача, след като също се включи в боя на терена.
И тримата вече изтърпяха по един двубой от наказанията си.