Пълни медицински прегледи днес на "Лаута", повикаха още трима юноши за тренировките
Футболистите на Локомотив Пловдив ще преминат днес пълни медицински изследвания, научи Plovdiv24.bg. Тестовете ще се проведат на "Лаута", като играчите ще бъдат разпределени на няколко групи.
Възпитаниците на Душан Косич тренираха двуразово вчера, като на този етап все още няма нови попълнения в отбора.
Към заниманията се присъединиха още трима юноши от втория отбор на черно-белите. Това са Йоан Джелепов, Николай Димитров и Стефан Гочев.