Трибуна Бесика: Три ключови битки, които могат да донесат заслужена слава на хилядолетния ни град!

3607

Феновете на Локомотив Пловдив от групата "Трибуна Бесика" използваха официалната си страница във Фейсбук, за да направят силен призив към "черно-белите" привърженици, видя Plovdiv24.bg. Той е свързано с предстоящото гостуване на Арда в Кърджали в първи полуфинал за Купата на България. Двубоят е утре (22 април) от 19,00 часа и се очаква да бъде посетен от доста фенове от Пловдив.

От "Трибуна Бесика" публикуваха и надъхващ клип от други двубои в Кърджали, в които секторът за гости е пълен.

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение на "Трибуна Бесика":

Да извървим този път заедно!

Приятели, пред любимия Локомотив остават три ключови битки по пътя към целта. Срещи, които могат да върнат купата в Пловдив и да донесат заслужена слава на нашия хилядолетен град!

Нека извървим този път рамо до рамо с футболистите - те на терена, ние по трибуните!

Всички в Кърджали!



Този браузър не поддържа видео елемента.


Още по темата: Купа на България сезон 2025/2026
Всички новини по темата: (143)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!