Отборът на Ботев ще бъде без двама от титулярните си защитници Николай Димитров и Емил Аргиров за дербито срещу Нефтохимик, което е утре от 19 часа на стадион "Лазур" в Бургас, научи репортер на Plovdiv24.bg.
Освен тях в групата не попаднаха Васил Василев и Мартин Стефанов. Наставникът на "канарчетата" Петър Хубчев няма да може да разчита и на младия полузащитник Васил Гуджев, който е наказан заради червения си картон в последния мач срещу Любимец. 
Отборът на Ботев потегля тази сутрин от 10 часа за Бургас, а там следобед е предвидена тренировка преди срещата утре с "шейховете".