Петима юноши се включиха в днешната тренировка на Ботев
Отборът на Ботев Пловдив стартира втората седмица от зимната си подготовка. Петима юноши от формациите до 17 и 18 години се включиха в тренировъчния процес на "канарчетата“.
За "жълто-черните“ са предвидени двуразови занимания, а в четвъртък предстои контрола с Марица Пловдив.
В петък ботевистите ще проведат последната си тренировка преди подготвителния лагер в Турция.