ПФК Ботев: Жълто-черна доминация и при юношите!
Футболистите на Ботев записаха две победи над градския си съперник Локомотив в дербита от Елитните юношески групи U17 и U18. И двата двубоя се играха на базата в "Коматево".
При по-малките мачът завърши 1:0, като единственото попадение отбеляза Иван Филипов.
Двубоят при 18-годишните приключи 2:1. И двата гола за Ботев вкара играещият и за представителния отбор Самуил Цонов.
Ето какво написаха от ПФК Ботев по темата:
Жълто-черна доминация и при юношите!
Ботев записа две победи над Локомотив в Елитните юношески групи.
“Канарчетата" победиха градския съперник в U17 и U18.