Ветераните на Локо на финал след разгром, Металик (Сопот) отстрани Ботев
Ветераните на Локомотив (Пловдив) се класираха за областния финал на държавното първенство. Това стана факт през вчерашния ден.
Първата среща с Раковски, която трябваше да се състои на 23 октомври, не се игра и “черно-белите" спечелиха служебно с 3:0.
Вчера локомотивци разгромиха като гости Стамболийски с категоричното 11:0.
Съперник на областния финал ще бъде Металик. Тимът от Сопот елиминира Ботев (Пловдив) с 4:2 след изпълнение на дузпи. В редовното време двубоят завърши 0:0.
Така областният финал Локомотив Пловдив - Металик (Сопот) ще се играе на 6 ноември от 14:30 часа на неутралния терен в Калояново.