ПФК Ботев: Благодарим ви за подкрепата въпреки безумния ден и час

3151

Ръководството на ПФК Ботев използва официалната клубна страница във Фейсбук, за да благодари на привържениците за подкрепата им в Плевен.

Както вече информирахме, жълто-черните победиха местния Спартак с 4:0 и се класираха за 1/8-финалите в турнира за Купата на България.

"Въпреки безумния ден и час - Ботев отново беше със своя 12-ти играч! Благодарим Ви за подкрепата, ботевисти", написаха по от клуба.




Още по темата: Купа на България сезон 2025/2026
Всички новини по темата: (143)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!