Грациите на СК Диана (Пловдив) спечелиха 10 медала от международен турнир в Хасково
Десет медала заслужиха гимнастичките на пловдивския клуб "Диана" в първото си официално състезание след края на лятната ваканция. Клубът бе представен от общо 13 състезателки в различните възрастови групи на международния турнир по художествена гимнастика "Ледената кралица на Аида“.
Надпреварата приключи в Хасково и в нея участваха 350 деца от 15 клуба.
Ето и медалистките на СК "Диана" (Пловдив):
ДМВ:
Сияна Павлова, кат.А - бронз в многобоя, сребро на топка
Ния Вълкова, кат. Б – бронз в многобоя, сребро на обръч
Ивана Вълкова, кат. Б – бронз на обръч
Катрин Раамат кат. лайт – злато без уред
Никол Смилова кат. лайт – сребро без уред
ДСВ:
Николета Иванова – злато на бухалки
Мини:
Рая Спасова – сребро без уред
Представителката на клуб "Диана“ Сияна Павлова, спечели приза "Мис елегантност“.
Следващият турнир за малките пловдивски грации е в края на седмицата в Сандански.