Младок от Ботев повикан в националния отбор за мачове с Литва, Словакия и Полша

4836

Юношата на Ботев (Пловдив) Васил Въргулев получи повиквателна за юношеския национален отбор на България до 15 години, похвалиха се от клуба.

Централният защитник на “канарчетата" ще се присъедини към лагера на “лъвовете" на 13 октомври.

По време на лагера нашите национали ще участват в турнир за развитие на УЕФА с отборите на Литва, Словакия и Полша.


Още по темата: ДЮШ на ПФК Ботев (Пд)
Всички новини по темата: (242)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!