Пак ще има шоу мачове на "Лаута" между ветерани на Локо, България и Румъния

2901

Ветераните на Локомотив Пловдив ще вземат участие в пореден тристранен турнир. Те ще имат възможността да премерят сили този път с депутатските отбори на България и Румъния. Надпреварата ще се проведе тази събота (11.10) на “Лаута".

Двубоите ще започнат от 15:00 часа в съботния ден и ще приключат до 18:00 часа. Срещите ще се изиграят в следната последователност:

България – Румъния

Румъния – Локомотив

Локомотив – България

Plovdiv24.bg припомня на своите читатели, че преди две години депутатите на Румъния отново гостуваха на “Лаута" за шоу-мач срещу героите от САЩ 94′.


Още по темата: Футболно първенство за ветерани
Всички новини по темата: (69)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).