КПБП: Докато ние оплюваме собственик, треньор и капитан, нашите неприятели пеят срещу нас

13676
4

Клуб на привържениците на Ботев Пловдив използва официалната си страница във Фейсбук, за да отправи призив към "жълто-черните" фенове. Конкретният повод за реакцията е предстоящото дерби срещу Левски.

Както е известно, отложеният мач от 6-ия кръг на Първа лига е насрочен за 30 септември (вторник) от 17:30 часа на стадион "Христо Ботев“.

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение на КПБП:

Уважаеми жълто-черни фенове,

Докато ние оплюваме всеки един собственик, всеки един треньор, капитан и играч на нашия отбор през цялата 2025-та година (не че няма причини и че не знаем, че за всичко има хора на различни мнения), нашите неприятели пеят срещу нас и се канят да ни смачкат.

Призоваваме всеки един фен на Ботев, който ще присъства на мача с Левски въпреки всичко, да даде 101% от себе си на трибуните в подкрепа на нашите момчета(каквито и да са) и Иван Цветанов.

Били сме и по-зле, нямахме нищо, но бяхме там, непреклонни, екзалтирани, правещи стадион "Христо Ботев" врящ котел. Все още го можем! Ние сме Ботев Пловдив!


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2025/2026
Всички новини по темата: (921)

Виж коментарите (4)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).