Двама от талантите на Ботев ще играят срещу Борусия (Дортмунд)
Двама футболисти от академията на Ботев Пловдив получиха повиквателна за юношеския национален отбор на България до 17 години.
Това са капитанът на “канарчетата" в U17 - крилото Петър Байраков, както и полузащитникът Мартин Петков.
По време на лагера “лъвовете" ще изиграят контролни срещи в Германия със своите връстници от Борусия Дортмунд и Вестфалия.