Двама от талантите на Ботев ще играят срещу Борусия (Дортмунд)

3761

Двама футболисти от академията на Ботев Пловдив получиха повиквателна за юношеския национален отбор на България до 17 години.

Това са капитанът на “канарчетата" в U17 - крилото Петър Байраков, както и полузащитникът Мартин Петков.

По време на лагера “лъвовете" ще изиграят контролни срещи в Германия със своите връстници от Борусия Дортмунд и Вестфалия.


Още по темата: ДЮШ на ПФК Ботев (Пд)
Всички новини по темата: (242)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!