ПФК Ботев продаде 2695 абонаментни карти и обяви 15% отстъпка от цената

3879

Ботев Пловдив обявява допълнителни 15% отстъпка на всички абонаментни карти за сезон 2025/26.

Всеки, който желае да вземе от пластиките за стадион “Христо Ботев", може да се сдобие с тях в клубния магазин на “Колежа", както и онлайн на kolezha.bg, съобщиха от "жълто-черния" клуб.

Ето какво още гласи официалното съобщение на ПФК Ботев:

До момента 2695 ботевисти закупиха абонаментни карти за най-красивия стадион в България.

Ето и новите цени на абонаментните карти:

Трибуна Изток – 255 лв.

Трибуна Юг – 187 лв.

Трибуна Север – 187 лв.

Централна трибуна:

Блок 1, 2, 6, 7 – 332 лв.

Блок 3, 5 – 450 лв.

Блок 4 – 502 лв.

Премиум 2 (с кетъринг) – 1 020 лв.

Премиум 3 – 502 лв.

Премиум 2 + допълнителен достъп до Lounge 1912 – 1625 лв.


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2025/2026
Всички новини по темата: (921)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).