Двама от Ботев повикани в националния отбор до 19 години

3859

Двама футболисти на Ботев Пловдив получиха повиквателна за юношеския национален отбор на България до 19 години.

Това са крайният защитник Мартин Георгиев и офанзивният играч Самуил Цонов.

Лагерът на “лъвовете" е с продължителност от 1 до 9 септември и включва контролни срещи.


Още по темата: ДЮШ на ПФК Ботев (Пд)
Всички новини по темата: (242)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!