Ветераните на Локомотив ще се пробват в международен турнир

2786

Ветераните на Локомотив (Пловдив) ще вземат участие в десетото издание на международния футболен турнир "Марга Аурея“. Надпреварата ще се състои на 9 август на стадион "Нове Арена“ в Свищов.

"Черно-белите“ ще спорят за трофея заедно с тимовете на Победа (Стар Бешенов), Гигант (Белене) и Стрела (Ореш).

Предстои да бъде теглен жребий, който да определи съперниците на полуфиналите. Победителите ще се класират за финала, а загубилите ще спорят за третото място.

В миналогодишното издание на турнира ветераните на Локомотив спечелиха златните медали.


Още по темата: Футболно първенство за ветерани
Всички новини по темата: (69)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).