Керкез и трима от помощниците му опростиха част от дълга на ПФК Ботев към тях
Новото ръководство на ПФК Ботев Пловдив изплати забавени задължения към предишния треньорски щаб на представителния отбор.
Четирима от треньорите – Душан Керкез, Игор Делибашич, Милован Сикимич и Рафаел Ферейра, направиха голям жест към клуба, отказвайки се от част от дължимите им суми.
ПФК Ботев Пловдив благодари на четиримата специалисти за показаното разбиране в трудната ситуация за клуба, гласи официалното съобщение на "жълто-черните".