Извънредна среща на "Колежа" за бъдещето на ПФК Ботев

6581

Сдружение ПФК Ботев оповести проведена среща за бъдещето на клуба, която се е състояла в неделния ден.

Ето какво написаха от "жълто-черната" организация:

Уважаеми ботевисти!

Вчера, 8-ми юни 2025 г., на стадион "Христо Ботев" в град Пловдив се проведе среща на УС на Сдружение ПФК Ботев, Клуб на привържениците на Ботев (КПБП) и представители на всички фракции.

Обсъждани бяха наболелите теми около клуба и бъдещото му развитие.

На срещата бе взето принципно съгласие за предприемане на съвместни действия, общи усилия и предстоящи нови срещи както помежду ни, така и с ръководството на клуба за изясняване намеренията им за функционирането на клуба и проблемите, касаещи всички ботевисти.

С уважение,

Управителен съвет на Сдружение ПФК Ботев


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2025/2026
Всички новини по темата: (921)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).