Фенове на Локо: Който обича - идва, който вярва - вика, който носи емблемата в сърцето си - е на трибуната!

5401
14

Феновете на Локомотив Пловдив от фракцията "Lauta Army" публикуваха емоционален пост в официалната си страница във Фейсбук. Повод за реакцията им е днешният бараж за оставане в Първа лига срещу втородивизионния Марек (Дупница).

Решителният двубой е от 19,00 часа на стадион "Локомотив":

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса съобщението на "Lauta Army":

ВСИЧКИ НА СТАДИОНА!

Сега не е време за извинения. Не е време за "може би“.

Сега е време за ЛОКОМОТИВ!

Рамо до рамо. Брат до брат.

Стадионът не е място само за мач – той е наша крепост. Там се бием, там обединяваме сили, там показваме кои сме!

Никой няма да ни подцени. Никой няма да ни раздели.

ЛОКО е кауза. ЛОКО е чест. ЛОКО е живот.

Който обича – идва.

Който вярва – вика.

Който носи емблемата в сърцето си – Е НА ТРИБУНАТА!

Само Локо! До край!


Още по темата: Локо в Първа лига, сезон 2024/2025
Всички новини по темата: (809)

Виж коментарите (14)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).