Феновете на Локо: Това е война, както за историята, така и за бъдещето на любимия ни клуб!

3213

Фенклуб Локомотив Пловдив публикува призив за предстоящия бараж на "черно-белите" с Марек (Дупница).

Ето какво написаха феновете на Локомотив:

Локомотивци,

Сезонът изпита нашата вяра до краен предел. Беше трудно, беше тежко. Но не е време за отчаяние. Сега е моментът да покажем какво значи да носиш в сърцето си тази уникална черно-бяла любов!

Нашият Локомотив е пред решителна битка – бараж за спасение! Това не е просто мач. Това е война, както за историята, така и за бъдещето на любимия ни клуб. Точно сега той има нужда от нас повече от всякога! Да покажем, че сме едно семейство – на терена, на трибуните, в трудностите и в успехите!

Нека напълним стадиона! Нека създадем атмосфера, каквато само ние можем! Нека играчите ни усетят, че не са сами в тази битка! Нека не позволим на никой да загаси огъня, който гори в черно-бяло!

ВСИЧКИ НА СТАДИОНА!

ЗА ЛОКО ПЛОВДИВ В ЕДНО ТУПТЯТ СЪРЦАТА!


Още по темата: Локо в Първа лига, сезон 2024/2025
Всички новини по темата: (809)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).