Ветераните на Локо на финал срещу "бистришките тигри"
Ветераните на Локомотив (Пловдив) ще се изправят утре (28.05) срещу Витоша (Бистрица) във финала на Държавното първенство за ветерани.
Двубоят ще се проведе от 16:00 часа на стадион "Бенковски“ в град Костенец. Вход свободен.
За последно "черно-белите“ стигнаха до тази фаза на турнира през 2022 година, когато отстъпиха с 2:4 на Витоша на стадион "Летище“ в София.