Отбор от Трета лига с опит да набие съдия, БФС - Пловдив го глоби жестоко

3622
1

ЗС на БФС - Пловдив обяви наказанията след мача между Ямбол и Спартак (Пловдив), в който домакините реагираха остро срещу решенията на съдиите.

Ето и санкциите:

На основание член 22 т.2 - Й - 2 от Дисциплинарния правилник се налага наказание ССП за 3(три) срещи на Симеон Мечев – ФК" Ямбол 1915" гр. Ямбол.

На основание член 34(1) т.6 - 6 - 3 от Дисциплинарния правилник се налага наказание "Забрана да изпълнява функция" от името на клуба за 1(една) среща и имуществена санкция в размер на 250(двеста и петдесет) лева на г-н Красимир Мечев – ФК"Ямбол 1915" гр. Ямбол.

На основание член 34(1) т.6 - 9 - 3 член 34(1) т.6 - 11 - 3 от Дисциплинарния правилник се налага наказание "Забрана да изпълнява функция" от името на клуба за 6(шест) срещи и имуществена санкция в размер на 625(шестстотин двадесет и пет) лева на г-н Красимир Мечев – ФК"Ямбол 1915" гр. Ямбол.

За не качен видеозапис на футболната среща в електронната платформа, на основание чл.37, ал.1, т. 23 от ДП /2024/2025/ – ДК наказва ФК "Ямбол 1915“ гр. Ямбол с имуществена санкция в размер на 125 лева.


Още по темата: Аматьорски футбол
Всички новини по темата: (1141)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).