Зума и ветераните на Локо с емоционално обръщение към футболисти, треньори и привърженици

4994
3

Почетният президент на Локомотив Пловдив Христо Бонев и ветераните на клуба отправиха обръщение към представителния отбор, който излиза утре от 20:00 часа срещу Локомотив София във втора среща от третата осмица:

"Уважаеми футболисти, треньори и привърженици!

Нашият любим Локомотив за пореден път в историята си е пред голямо предизвикателство. Уви, този път не ни предстои мач за трофей, а борба за оцеляване в елита. Всеки голям клуб, какъвто несъмнено е Локомотив има тежки моменти в историята си. Величието на един отбор се състои и в това да преодолява препятствията.

На вас се падна отговорността да спасите Локомотив от изпадане, за да посрещнем стогодишния юбилей в елита, където ни е мястото.

Локомотив е печелил всички важни битки в историята си, когато отбор и привърженици са били едно цяло. Няма кой да се изправи срещу тази черно-бяла сила.

Обръщаме се към тима с вярата, че момчетата и треньорският щаб могат да спечелят мача и да положат темелите на едно ново начало за Локомотив.

Скъпи привърженици, призоваваме ви да напълните до краен предел трибуните на любимия стадион и да бъдете част от една победа, която ще ни отвори хоризонтите за бъдещето, което заслужаваме.

Заедно можем!


Още по темата: Локо в Първа лига, сезон 2024/2025
Всички новини по темата: (809)

Виж коментарите (3)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).