Двата отбора на Ботев с добро представяне на юношеския турнир в Атина

2058

Отборът на Ботев Пловдив U14 победи гръцкия Аристеас Аргос с 2:0 в мач от груповата фаза на юношеския турнир "Elite Neon Cup", който се провежда в Атина, Гърция.

След това малките "канарчета" срещнаха английския Екситър. Мачът с отбора от Югозападна Англия завърши при 1:1 в редовното време, а при дузпите пловдивчани загубиха с 8:9.

В последния си мач от турнира Ботев U14 победи ФК Хибърниънс от Малта с 1:0, с което младите футболисти успешно завършиха участието си в гръцката столица.

“Жълто-черните" се отчетоха с 4 победи и 2 равенства в редовните времена.

Ботев U16 успя да запише победа срещу гръцкия Агироуполи с 3:1. В последния си мач "канарчетата" ще играят срещу грузинския Интер.


Още по темата: ДЮШ на ПФК Ботев (Пд)
Всички новини по темата: (242)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!