Косич: Футболистите са разочаровани, трябва да намерим правилните решения за следващия мач

5294
3

Треньорът на Локомотив Пловдив Душан Косич прие спокойно загубата от ЦСКА с 0:2, но въпреки това бе сравнително лаконичен в коментара си за двубоя.

Ето какво заяви словенският специалист след края на мача на Националния стадион "Васил Левски":

ЦСКА беше по-добрият тим. През второто полувреме те имаха две ситуации, в които наши футболисти бяха далеч от тях и така ни вкараха два гола. Опитвахме да изчакваме грешки на ЦСКА и да бъдем опасни на контраатака, да създадем моменти, в които да бъдем по-успешни, но не се получи. Те бяха достатъчно добри този мач.

По-доволен съм от първото полувреме. Бяхме по-дисциплинирани, но трябва да правим това през цялото време. През второто полувреме имахме някои ситуации, но за съжаление не успяхме да вземем повече от тях.

Трябва да печелим точки. В момента футболистите са разочаровани, но трябва да намерим правилните решения за следващия мач.




Още по темата: Локо в Първа лига, сезон 2024/2025
Всички новини по темата: (809)

Виж коментарите (3)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).