ПФК Локомотив: Благодарим Ви за подкрепата!
Ръководството на Локомотив Пловдив използва официалната клубна страница във Фейсбук, за да благодари на привържениците за подкрепата им от трибуните по време на двубоя срещу Хебър, завършил 0:0 в Пазарджик.
Въпреки работния ден и твърде неудобния час доста фенове на черно-белите бяха заели места в сектора за гости и подкрепяха любимия си тим.
"Благодарим Ви за подкрепата!", написаха от ПФК Локомотив, публикувайки няколко снимки на целия отбор пред сектора за гости на стадион "Георги Бенковски".