Сектор Г призова за масирано присъствие на дербито с Локомотив

3504

Трибуна "Сектор Г" направи специален призив към "червените" фенове преди следващите домакинства на тима.

Ето какво написаха крайните привърженици на "армейците":

Армейци,

Утре от 19:15 ч. приемаме "Локомотив" (София) на Националния стадион. Освен че гоним задължителна победа и изкачване в класирането, момчетата имат нужда да усетят нашата подкрепа въпреки всичко. Предстоят ни и важни мачове за Купата, така че е редно да не губим фокус и форма. ЦСКА има нужда от нас!

Искаме да ви информираме също така, че заедно с останалитe от Първа лига се включихме в инициативата "С маргаритка на мач", касаеща 29-ия кръг от първенството през идния уикенд, когато посрещаме другия "Локомотив" отново на "Васил Левски".

Поради тази инициатива самият кръг е обявен за "семеен" и призоваваме за масирано присъствие, като ще се радваме да видим множество детски лица на стадиона и да покажем на всички силата на голямото червено семейство в тази ключова и важна за нас среща. За останалото ще се погрижим ние.

Бъди един от нас!

САМО ЦСКА!


Още по темата: Локо в Първа лига, сезон 2024/2025
Всички новини по темата: (809)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).