Фенове на Локо: Любовта продължава! Да напълним отново базата в "Коматево"!

3563
2

Феновете на Локомотив Пловдив отправиха днес призив за подкрепа към отбора при гостуването му в "Коматево". Черено-белите излизат срещу Крумовград в среща от 25-ия кръг на Първа лига, която започва в 17:45 часа на базата на ПФК Ботев.

"Нека напълним базата в "Коматево" и да бъдем отново домакини тук. Нашата подкрепа е решаваща", написаха по този повод от Фенклуб Локомотив Пловдив.

В същото време привържениците от фракцията "Трибуна Бесика" публикуваха в своята официална страница снимка на капитана Димитър Илиев с многозначителния надпис "Любовта продължава".

А след това добавиха част от текста на една от най-популярните "черно-бели" песни:

АЗ СЪМ С ТЕБЕ, АЗ СЪМ ТЕБЕ ОЩЕ ОТ ДЕТЕ,

ЛОКО ПЛОВДИВ АЗ ОБИЧАМ ТЕ!


Още по темата: Локо в Първа лига, сезон 2024/2025
Всички новини по темата: (809)

Виж коментарите (2)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).