Кметът Костадин Димитров: Исторически момент за нашия любим Локомотив!

3090
1

Кметът на Пловдив - Костадин Димитров, поздрави феновете на Локомотив за новата трибуна "Спортклуб", предаде репортер на Plovdiv24.bg.

Ето какво заяви градоначалникът минути преди сблъсъка на "черно-белите" със Септември:

Днес е исторически момент за Локомотив Пловдив. Откриваме новата трибуна на клубния стадион.

Тази трибуна е не само част от новия облик на нашия любим Локомотив, но той е символ на напредъка, който бележи Пловдив, благодарение на вас феновете и привържениците на Локомотив.

И това е на прага на историческия момент - 100 години от създаването на клуба през 2026 година.

През всички тези години Локомотив е минал през различни етапи и не е губил духа си и винаги е имал подкрепата на привържениците и феновете.

Знаем, че само след няколко дни ще започне още един етап от изграждането и развитието на нашия дом.

Благодаря на всички, които се включиха в този голям проект, специални благодарности на господин Борисов, който със своята подкрепа ни показа, че мечтите стават реалност.

Благодаря на Христо Бонев, че е наш символ! Благодаря и на Наско Узунов и на Георги Иванов.

Пожелавам много победи, на добър час и само успехи. Да живее Локо!



Този браузър не поддържа видео елемента.


Още по темата: Локо в Първа лига, сезон 2024/2025
Всички новини по темата: (809)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).