Фенклубът на Локо обяви начало на членската кампания за 2025 година

2079

Фенклубът на Локомотив Пловдив обяви официално начало на членската кампания за 2025 година!

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса съобщението на "черно-белите" привърженици:

По традиция, дизайнът на членските карти включва историческа препратка, свързана с нашия клуб. Тази година отбелязваме 90 години от основаването на Железничарския спортен клуб (ЖСК) в Пловдив – част от нашата история, който през 1949 г. става част от нашия клуб, а от 1951 г. носим неговото име с гордост.

Именно този исторически момент вдъхнови оформлението на членските карти.

С членската карта за 2025 г. всеки привърженик има възможност да бъде част от общността на черно-белите, да подкрепя инициативите на фенклуба и да продължи традицията на верността към клуба.

Стани част от черно-бялото семейство – заяви своята членска карта сега!

Само Локо!


Още по темата: Локо в Първа лига, сезон 2024/2025
Всички новини по темата: (809)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).