Фенклубът на "черно-белите" стартира игра за влюбени локомотивци

2017

Фенклубът на Локомотив Пловдив ще стартира игра за влюбени локомотивци. Поводът за тази инициатива е утрешният 14 февруари. Съобщението бе направено в официалната страница на "черно-белите" привърженици във Фейсбук, където ще протече и самата игра.

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение на Фенклуб Локомотив Пловдив:

ИГРА ЗА ВЛЮБЕНИТЕ ЛОКОМОТИВЦИ! 

По случай Деня на влюбените ви даваме шанс да спечелите мъжки и женски шал на фенклуб Локомотив Пловдив! С тях ще можете да се включите в “Ретро атмосфера! Всички с шалове!" по време на мача в неделя, когато ще бъде официално открита трибуна “Спортклуб"!

Как да участвате?

Тагнете половинката си в коментар (само по един коментар на човек).

Харесайте този пост.

Харесайте страницата ни.

Играта приключва на 14.02 (петък) в 19:26 ч.

Победителят ще бъде изтеглен и обявен малко след това.

Да покажем любовта си към Локо Пловдив – с шалове, с емоция и с гордост! Само Локо!


Още по темата: Локо в Първа лига, сезон 2024/2025
Всички новини по темата: (809)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).