Фенове на Локо с призив: Ретро атмосфера! Всички с шалове!

3619
7

Феновете на Локомотив Пловдив от групата "Трибуна Бесика" използваха официалната си страница във Фейсбук, за да отправят важен призив към "черно-бялата" общност.

Конкретният повод за реакцията е предстоящият шампионатен мач срещу Септември от 21-ия кръг на Първа лига. Двубоят е в неделя от 12,30 часа и с него ще бъде открита официално новопостроената Трибуна Спортклуб.

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса съобщението на привържениците от "Трибуна Бесика":

Ретро атмосфера! Всички с шалове!

Тази неделя превръщаме стадиона в море от черно-бели шалове! Нека всеки носи своето добро настроение и силна мотивация, защото Локомотив има нужда от нас! Всеки с шал в ръка, всеки с гордост в очите – да направим подобаващо откриване на трибуна "Спортклуб"! Ние пишем историята!

16.02., Стадион "Локомотив".

Достолепен Локомотив!


Още по темата: Локо в Първа лига, сезон 2024/2025
Всички новини по темата: (809)

Виж коментарите (7)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).