Шеф на Локомотив коментира казуса с капитана Димитър Илиев

6309
1

Изпълнителният директор на Локомотив Пловдив Тома Цилев коментира казуса около капитана и легенда на клуба Димитър Илиев.

Както е известно, лидерът на черно-белите бе оставен резерва и не се появи в игра при победата над Черно море с 2:1 във Варна, а вестник "Мач Телеграф" дори съобщи, че Илиев не се разбира с новата власт на "Лаута“ и вече обмисля или да си потърси нов отбор, или изобщо да прекрати кариерата си.

"Локомотив се е славел през годините с това, че всички сме като едно. Винаги се подкрепя отбора, дори след загуба. Всеки, който е напуснал клуба, си спомня с умиление за Локомотив Пловдив. Напрежение никога не е имало между Димитър Илиев и ръководството на клуба. Неучастието на Димитър Илиев в срещата с Черно море е чисто спортно-техническо решение", заяви Тома Цилев.


Още по темата: Локо в Първа лига, сезон 2024/2025
Всички новини по темата: (809)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).