Душан Косич изведе "черно-белите" за първа тренировка

3290
3

Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) стартира зимната си подготовка. Точно в 10:30 часа Душан Косич направи първото си занимание начело на "черно-белите", предаде репортер на Plovdiv24.bg.

Димитър Илиев бе първият футболист на "смърфовете", който излезе от съблекалнята, а пред него бе лиснато менче с вода за късмет.

На първата тренировка на Локомотив нямаше нови футболисти. В заниманието се включиха множество играчи от дублиращия тим.

На по-късен етап към подготовката ще се присъединят Хорхе Сегура, Марсилио, Хуан Переа, Владимир Медвед и Оливер Камдем, а Кристиян Пешов е контузен.

Първото занимание на "смърфовете" за новата година се проведе на един от помощните терени на "Лаута".

Ето и групата на Локомотив за първата тренировка:

Вратари: Кристиан Томов, Антонио Вардин (втори отбор)

Защитници: Мартин Паскалев, Тодор Павлов, Ангел Лясков, Калоян Костов, Ефе Али, Видол Сейменски (втори отбор)

Полузащитници и нападатели: Ивайло Иванов, Христо Иванов, Мартин Хайдаров, Димитър Илиев, Кръстьо Банев (втори отбор), Жулиан Лами, Данило Полонский, Петър Андреев, Аксел Велев (втори отбор), Мартин Петков



Този браузър не поддържа видео елемента.


Още по темата: Локо в Първа лига, сезон 2024/2025
Всички новини по темата: (809)

Виж коментарите (3)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).