Локо остана без един от основните си играчи за мача срещу Берое
Един от основните футболисти на Локомотив Пловдив през настоящия сезон ще пропусне утрешния мач срещу Берое. Става въпрос за халфа Христо Иванов.
По време на двубоя срещу Левски, загубен с 1:2 на "Герена", той получи жълт картон, който е негов пети от началото на кампанията.
Дисциплинарната комисия към БФС наказа днес Христо Иванов с лишаване от състезателни права за една среща и глоба от 250 лева.
Двубоят от 19-ия кръг на Първа лига между Локомотив Пловдив и Берое е в събота (7 декември) от 12,30 часа на "Лаута".