Фенове на Локо: Нито крачка назад! Да покажем отново, че духът на черно-бялата магия няма граници

4623
6

Феновете на Локомотив Пловдив от фракцията "Трибуна Бесика" излязоха с надъхваща публикация в официалната си страница във Фейсбук.

Конкретният повод за реакцията е утрешният мач от 16-ия кръг на Първа лига срещу Арда, който започва в 12,30 часа на стадиона в Кърджали.

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса позицията на "Трибуна Бесика":

Локомотивци,

В събота ни предстои важен тест – излизаме срещу отбора на Александър Тунчев в решаваща подготвителна битка преди голямото дерби на Пловдив! Тази среща е не само проверка на нашата сила, но и идеален момент да припомним на футболистите, че битката изисква пълна отдаденост!

Необходима е пълната мобилизация – на терена, на трибуните и в сърцата ни. Време е отново да покажем, че духът на черно-бялата магия не познава граници. Всеки глас, всяка песен, всяка минута подкрепа е важна, защото Локомотив зависи само от нас.

Нито крачка назад!


Още по темата: Локо в Първа лига, сезон 2024/2025
Всички новини по темата: (809)

Виж коментарите (6)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).