Призив от "Лаута": Нека отново бъдем част от създаването на една по-чиста и красива среда!

2227

Фенклубът на Локомотив Пловдив отправи призив към "черно-бялата" общност да се включи в благородна инициатива. Става въпрос за "Мисия Лаута", която ще се проведе за пета поредна година.

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение от "Лаута":

Скъпи локомотивци,

Тази неделя от 10:00 часа /10.11.2024/ ще се проведе инициатива под наслов "Мисия Лаута“.

Инициативата се провежда за пета поредна година, която по традиция е под егидата на кмета на район “Тракия".

В голямото почистване на парка ще се включат и представители на футболен клуб Локомотив Пловдив - ДЮШ и представителен отбор, БК Локомотив Пловдив, СКЛА Локомотив Пловдив, боксов клуб "Лаута Арми" и ние от Клуб на привържениците на Пловдивския любимец.

Призоваваме и всички черно-бели фенове да се включат в инициативата!

Сборният пункт ще е в участъка пред касите за билети на стадион "Локомотив“.

Всеки ще получи ръкавици и помощни средства за почистването.

Нека отново бъдем част от създаването на една по-чиста и красива среда за всички нас!


Още по темата: Локо в Първа лига, сезон 2024/2025
Всички новини по темата: (809)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).