Златински повика двама 17-годишни в Локо, недисциплинираният Нзи също тренира
Локомотив Пловдив започна подготовката си за гостуването на Славия. Визитата на "белите" е насрочена за събота (09.11) от 12:30 часа на стадион "Александър Шаламанов".
С "черно-белите" тренираха и юношите Димитър Димитров и Никола Ставрев от отбора до 17 години.
Защитникът Калоян Костов все още не е на 100 процента възстановвен от контузия, а по индивидуална програма се готви нападателят Петър Андреев. С отбора тренира и халфът Йоан Нзи, за когото помощникът на Христо Златински - Димитър Палазов, призна, че има дисциплинарен проблем.