ПФК Локомотив: Благодарим за мощната подкрепа! Поведение за пример!
ПФК Локомотив използва официалната клубна страница във Фейсбук, за да благодари на привържениците на отбора за подкрепата им от трибуните по време на вчерашното дерби с ЦСКА-София, което завърши 2:2 на "Лаута".
Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса съобщението от "черно-белия" клуб:
Локомотивци,
Благодарим ви за пореден път за мощната подкрепа, която оказахте преди, по време на и след срещата с ЦСКА-София! За пореден път бяхте в ролята на 12-тия ни играч!
Честитим празника и на фенската организация "Гарата", която отбеляза 25 години от своето основаване!
Признателни сме и на всички привърженици, които отново почистиха изцяло след мача трибуните на стадион "Локомотив"! Поведение за пример!
Този браузър не поддържа видео елемента.