"Трибуна Бесика": Да загърбим всички негативни емоции и да застанем рамо до рамо!

5405
4

Феновете на Локомотив Пловдив от фракцията "Трибуна Бесика" използваха официалната си страница във Фейсбук, за да призоват за подкрепа в предстоящото дерби срещу ЦСКА-София.

Мачът от 14-ия кръг на Първа лига е в събота (2 ноември) от 14,30 часа на "Лаута". От "Трибуна Бесика" показаха и част от хореографията на агитката за този двубой.

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса съобщението на "Трибуна Бесика":

Всички като един!

Приятели, мачът с ЦСКА-София наближава, а организацията ни е започнала седмици пред дербито. Нека да загърбим всички негативни емоции и да застанем рамо до рамо, защото развоят на битката зависи само от нас.

Единственото, което има значение, е куражът да продължиш напред!

Бъди на стадиона!


Още по темата: Локо в Първа лига, сезон 2024/2025
Всички новини по темата: (809)

Виж коментарите (4)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).