Феновете на Локо: Благодарим на г-н Крушарски, но е време всеки да поеме по своя път!

10546
17

Феновете на Локомотив (Пловдив) от организацията Lauta Army публикуваха изявление в социалните мрежи.

Ето какво написаха "черно-белите" привърженици:

За нашия любим клуб отново настана време за мъже и ние, както винаги, ще направим каквото трябва и където трябва, за да продължим да защитаваме собствения си авторитет. Били сме заедно и в добри, и в лоши дни, минавали сме през всякакви ситуации, ще минем и през тази...ЗАЕДНО!

Тук е моментът да изкажем своите благодарности към г-н Христо Крушарски за многобройните уникални спомени, за незабравимите моменти, за безсънните радостни вечери както в България, така и в Европа! Респект! Но днес дойде времето, в което като едни истински мъже, да си стиснем ръцете и всеки да поеме по своя път с гордо вдигната глава! Нашата линия е една - ЛИНИЯТА НА ЧЕСТТА!

БИТКА ДО КРАЙ!

ДА ПОДКРЕПИМ ЛОКОМОТИВ В РАЗГРАД, НЕДЕЛЯ ОТ 20.00 ЧАСА!


Още по темата: Локо в Първа лига, сезон 2024/2025
Всички новини по темата: (809)

Виж коментарите (17)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).