Националите Лясков и Павлов се върнаха в Локо, синът на Любо Пенев взе №9
Локомотив Пловдив продължава с интензивни тренировки своята лятна подготовка! Към "черно-белите" днес се присъединиха националите Ангел Лясков и Тодор Павлов. Двамата защитници получиха малко по-дълга почивка заради ангажиментите към държавния тим.
В същото време своята първа тренировка с Локомотив Пловдив проведе и новото попълнение Николас Пенев. Той взе тренировъчен екип с №9, с който навремето играеше неговият баща. При представянето си като наставник на отбора Любослав Пенев също получи клубна фланелка с №9.
Локомотивци се готвят за момента в Пловдив, а в неделя заминават на двуседмичен лагер в Боровец, уточниха от "Лаута".
Разгледайте в прикачената галерия кадри от днешната тренировка на черно-белите!