Тревата поникна! Двата терена в базата на Локо в "Тракия" скоро ще бъдат готови за тренировки

5136
10

Двата тревни терена на изграждащата се в момента база за детско-юношеската школа на Локомотив Пловдив в ЖР "Тракия" придобиват все по-завършен вид.

Преди малко повече от седмица терените бяха засяти, след като преди това под тях бе изградена поливна система и дренаж. Сега вече тревата е поникнала и зеленият цвят преобладава.

Очакванията са в първата седмица на юли игрищата да бъдат готови за ползване от страна на клуба.

Припомняме, че от "Лаута" съобщиха, че в първите два месеца терените ще бъдат поддържани от фирмата, която ги изгражда, а след този период това ще се извършва от ПФК Локомотив.

Разгледайте в прикачената галерия как изглеждат игрищата днес, 12 юни 2024 година!


Още по темата: База за ДЮШ на Локомотив в район "Тракия"
Всички новини по темата: (13)

Виж коментарите (10)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!